play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    U Varaždin stižu novi, električni “Buseki”

    Varaždin ove godine dobiva sedam novih „buseka“ za javni gradski prijevoz. Direktorica gradske tvrtke Čistoća d.o.o. Ines Lovreković i predstavnica tvrtke WAWA d.o.o. Izabela Marzena Jachowska u ponedjeljak su u Gradskoj vijećnici potpisale Ugovor o javnoj nabavi novih niskopodnih autobusa na baterijski električni pogon. Potpisivanju su nazočili i gradonačelnik Grada Varaždina dr. sc. Neven Bosilj i zamjenik gradonačelnika te saborski zastupnik Miroslav Marković. Ugovor se sklapa u okviru projekta „Modernizacija […]

    today02/02/2026 74

    0%