play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Reformisti Varaždinske županije obilježili Međunarodni dan žena

    Reformisti Varaždinske županije diljem županije obilježili su Međunarodni dan žena prigodnom podjelom cvijeća svojim sugrađankama. Dan žena obilježen je u Varaždinu na Gradskoj tržnici i u mjesnom odboru Gornji Kućan, Varaždinskim Toplicama, Ludbregu, Novom Marofu, Ivancu, Trnovcu Bartolovečkom, Sračincu, Jalžabetu, Martijancu, Petrijancu i Svetom Đurđu. Reformisti kontinuirano kroz djelovanje Interesnog odbora žena potiču raspravu o važnim temama koje se tiču žena, a u svom programu zalažu se za ravnopravnost spolova, […]

    today08/03/2022 565

    0%