play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Revitalizacija drvoreda, uređenje nogostupa i biciklističke staze uz gradski park Vatroslava Jagića

    Uz gradski park, Šetalište Vatroslava Jagića uz Ulicu Augusta Cesarca u Varaždinu biti će obnovljen drvored, uredit će se nogostup i biciklistička staza. -  priopćeno  je na konferenciji za novinare. Nakon više od 15 godina nerješavanja problema biološke dotrajalosti drveća, na što je upozoravala struka, uz rub parka bit će obnovljen drvored koji sada predstavljala opasnost za prolaznike, parkirane automobile i sudionike u prometu. Također obnovit će se i nogostup […]

    today17/10/2022 248

    0%