play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Rastu plaće u vrtiću u Varaždinskim Toplicama

    Kako bi djelatnici koji rade s najmlađima ostali motivirani i predani svom pozivu, Grad Varaždinske Toplice, kao osnivač Dječjeg vrtića "Tratinčica", donio je odluku o povećanju koeficijenata za obračun plaća zaposlenika. Prema novoj odluci, plaće odgojitelja i tehničkog osoblja povećat će se u prosjeku za 25 posto. Odluka je donesena u rujnu 2024. godine, a primjenjivat će se od 1. listopada, uključujući i plaće za rujan. Gradonačelnica Varaždinskih Toplica, Dragica […]

    today20/09/2024 353

    0%