play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    FOTO: Obilazak Centralnog operacijskog bloka u Općoj bolnici Varaždin

    Najveća investicija u zdravstvu u Varaždinskoj županiji napreduje prema planu: Centralni operacijski blok Opće bolnice Varaždin bit će završen u roku Izgradnja Centralnog operacijskog bloka u Općoj bolnici Varaždin, najveći projekt u zdravstvu na području Varaždinske županije i najveća investicija u bolnički sustav u Hrvatskoj iz Nacionalnog plana oporavka i otpornosti, odvija se prema zacrtanom planu. Završena je konstrukcija objekta ukupne površine gotovo 12.000 četvornih metara, koji se sastoji od […]

    today03/12/2024 416

    0%