play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Načelnik Petrijanca Željko Posavec na konferenciji „Dani regionalnoga razvoja i fondova EU – Nove prilike“

    Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije i ove je godine u održalo konferenciju “Dani regionalnoga razvoja i fondova EU – Nove prilike”. Glavna tema bila je mogućnosti financiranja projekata kroz Višegodišnji financijski okvir 2021.-2027. te Nacionalni plan oporavka i otpornosti, a sudionicima su se predstavili i dosadašnji rezultati korištenja EU fondova. Konferencija se održala s ciljem razmjene iskustva u provedbi EU fondova, a poslužila je i kao platforma za […]

    today04/10/2021 448

    0%