play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Od sada moguća i virtualna šetnja Varaždinskim grobljem

Povodom blagdana Svih svetih, Grad Varaždin je na svojim službenim internetskim stranicama omogućio virtualnu šetnju poznatim Varaždinskim grobljem.

Uz pomoć računala ili pametnog telefona, na vrlo jednostavan način može se virtualno proći Varaždinskim grobljem koje spada u red najljepše uređenih groblja.

Virtualna šetnja Varaždinskim grobljem dio je opširnijeg projekta virtualizacije najzanimljivijih interesnih točaka u Varaždinu.

Na službenim internetskim stranicama Grada Varaždina od prosinca 2023. godine dostupna je Virtualna šetnja Varaždinom, a povremeno se dodaju zanimljivi sadržaji poput nedavno dodane Virtualne šetnje Starim gradom.

Riječ je o svojevrsnoj interaktivnoj slici Varaždina iz zraka koja na pojedinim točkama pruža dodatne slikovne i tekstualne podatke. Uz 28 panoramskih točaka, vrhunske fotografije i tekstove na hrvatskom i engleskom jeziku korisnici interneta vrlo jednostavno i brzo mogu dobiti kvalitetne informacije o najzanimljivijim interesnim točkama u Varaždinu.

Ove inovativne i zanimljive sadržaje za Grad Varaždin izradila je tvrtka GODAR, a fotografije i virtualni sadržaji djelo su poznatih varaždinskih fotografa Darka Gorenaka i Željka Hajdinjaka.

Na virtualnu šetnju Varaždinom, a od danas i Varaždinskim grobljem moguće je ući sa naslovne stranice Grada Varaždina na poveznici:

Za šetnju grobljem dovoljno je aktivirati ikonu s logotipom komunalnog poduzeća Parkovi.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Sport

    Izletom i druženjem na Plitvičkim jezerima okončano ovogodišnje 8. izdanje  Zimskog sportskog višeboja

    Završnim druženjem i odlaskom na izlet na Plitvička jezera, završilo je 8. izdanje Zimskog sportskog višeboja u organizaciji Zajednice sportskih udruga Grada Varaždina, a pod pokroviteljstvom Grada Varaždina.   I dok je brojne aktivnosti na sportskom kampu pohađalo 60-ak  djevojčica i dječaka gradskih osnovnih škola, u obilazak najvećeg i najstarijeg nacionalnog parka u Hrvatskoj otišlo je njih 40-ak.   Po dolasku u bajkovito okruženje Plitvičkih jezera, razgledali su Donja i […]

    today11/01/2024 85

    0%