play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

60-tak djevojčica i dječaka svakodnevno se zabavlja na 8. Zimskom sportskom višeboju

 

U punom je zamahu 8. izdanje Zimskog sportskog višeboja, u organizaciji Zajednice sportskih udruga Grada Varaždina, a pod pokroviteljstvom Grada Varaždina.

 

Nakon iznimno uspješnog Ljetnog višeboja, na red je stigao i Zimski, pa će se tako 60-tak djevojčica i dječaka gradskih osnovnih škola svakodnevno zabavljati uz stručno vođene treninge.

 

Dječaci i djevojčice imaju prilike uvježbati tehničke i taktičke elemente iz rukometa, odbojke, nogometa, borilačkih sportova, plesa, badmintona te crossfita za djecu, dok im treninge vode kineziolozi, članovi Udruge kineziologa grada Varaždina i Varaždinske županije te trenerice Sportskog plesnog kluba Valcer.

 

Djeca su imala priliku okušati se i u disc golfu koji su im približili članovi Disc golf kluba Lagoda, dok su im članovi Taekwondo kluba Varaždin prezentirali taekwondo.

 

Kako je istaknula voditeljica za sport i razvojne programe ZSUGV-a, Anica Sitar, polaznike i ovoga puta, pretposljednjeg dana Višeboja, očekuje dodjela zasluženih diploma i majica. Šećer na kraju stiže posljednji dan, u petak i to u obliku izleta na Plitvička jezera.

 

– Želimo pokazati da je sport zabavan i naučiti djecu da bi trebala uživati u njemu, a između ostalog, na taj način uzmu i mali predah od škole i druže se sa svojim vršnjacima, sa svojim prijateljima. Naravno, neće sva djeca postati vrhunski sportaši, no kroz sport rade na sebi i na taj način imaju priliku razviti jedan vrijedan sklop vještina koje će im biti potrebne i kasnije u životu – rekla je Sitar.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Postavljena su nova igrala na dvorištu dječjeg vrtića u Donjoj Višnjici, podružnici Dječjeg vrtića Lepoglava

    Nova igrala postavljena su na dvorištu dječjeg vrtića u Donjoj Višnjici, podružnici Dječjeg vrtića Lepoglava. Zahvaljujući ovoj investiciji vrtić u Višnjici sada na dvorištu ima kućice, tunel, tobogan, njihalice, penjalicu i druge sprave za djecu. Riječ je o ulaganju u vrijednosti od 32 tisuće eura, a sve kako bi se poboljšala kvaliteta boravka djece u tom vrtiću. Ovoga puta investiciju su sufinancirali Grad Lepoglava i Središnji državni ured za demografiju […]

    today12/03/2025 279

    0%