play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Sveti Nikola posjetio Sračinec i Svibovec Podravski

    Jučerašnji dan bio je ispunjen srećom za djecu iz Sračinca i Svibovca Podravskog. Sveti Nikola posjetio je Dječji vrtić Bambi, Osnovnu školu Sračinec, ali provozao se i dijelio poklone i u Svibovcu Podravskom gdje tradicionalnu proslavu Svibovskog Mikulova organizira Udruga Črepičar. U Sračincu su u ulogama svetog Nikole i Krampusa bili članovi Udruge maškara Črna sraka, koji su nakon darivanja djece u vrtiću, prošli glavnom ulicom sa slatkišima i pokojom […]

    today07/12/2021 431

    0%