play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Akcija pošumljavanja u Varaždinskim Toplicama: Vrtićarci iz Dječjeg vrtića Tratinčica učili kako se sadi drvo

    U organizaciji Hrvatskog šumarskog društva, u suradnji s Hrvatskim šumama i jedinicom lokalne samouprave, ove godine u Varaždinskim Toplicama održani su Dani zajedničke sadnje. Riječ je o tradicionalnoj aktivnosti kojom se promiče važnost očuvanja šuma i podiže svijest o održivom gospodarenju prirodnim resursima. Kako je rekao Davor Topolnjak, predstavnik Hrvatskog šumarskog društva u Gradu Varaždinu, u sklopu ovogodišnje akcije planirano je pošumljavanje površine od približno hektar i pol, sadnjom oko […]

    today20/03/2026 69

    0%