play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Preko 40 natjecatelja na rekreativnom turniru Udruge Gmajna

      Udruga za šport i rekreaciju Gmajna Čalinec i Općina Maruševec organizirali su ovog vikenda turnir u stolnom nogometu i tenisu te elektronskom pikadu! Treći po redu turnir  organiziran je školsko-sportskoj dvorani Osnovne škole Gustav Krklec Maruševec, a okupio je preko četrdeset natjecatelja s područja Varaždinske, Krapinsko-zagorske i Zagrebačke županije te susjedne Republike Slovenije. Nakon grupne faze natjecanja, poslijepodnevnim satima održane su i finalne utakmice natjecatelja koji su tijekom dana […]

    today26/02/2024 692

    0%