play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Općina Donja Voća ulaže u sport i obrazovanje djece uz potporu Ministarstva

Općina Donja Voća, uz financijsku podršku Ministarstva demografije i useljeništva, provodi projekte usmjerene na razvoj sportskih i edukativnih aktivnosti za djecu i mlade.

U sklopu inicijative pokrenuti su škola nogometa i program učenja engleskog jezika, čime se nastoji poboljšati kvaliteta života najmlađih članova zajednice.

Škola nogometa okuplja 36 djece, raspoređenih u dvije dobne skupine. Treninzi se tijekom zime održavaju u sportskoj dvorani, dok se u toplijim mjesecima sele na vanjske terene. U svrhu poboljšanja uvjeta, općina je nabavila novu sportsku opremu vrijednu više od 4.000 eura, uključujući nogometne golove, mreže, označivače prostora i 30 kompleta dresova s grbom i natpisom općine.

Osim sportskih aktivnosti, pokrenut je i program učenja engleskog jezika u suradnji sa školom stranih jezika Šimunić. Ovaj program pohađa desetak djece, a nastava se održava u Gornjoj Voći uz korištenje interaktivnih metoda prilagođenih najmlađima.

Projekti imaju ključnu ulogu u jačanju sportskih i obrazovnih mogućnosti djece, a roditelji su izrazili zadovoljstvo zbog besplatnog sudjelovanja.

Općina Donja Voća nastavlja s ulaganjima u razvoj lokalne zajednice, a u planu su daljnja poboljšanja sportskih sadržaja, uključujući uređenje Sportskog parka hrvatskih branitelja i izgradnju tribina na nogometnom igralištu.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Župan Stričak sudjelovao u Đakovu na sjednici Vijeća za regionalni razvoj: pokrenuta anketa za građane o potrebama stanovanja  

    Novi projekti Varaždinske županije, kao i drugih hrvatskih županija, gradova i općina, bit će i dalje iznimno važni za povlačenje sredstava iz novog proračuna Europske unije nakon 2027. godine. Hrvatskoj će u novom Višegodišnjem financijskom okviru EU-a na raspolaganju biti 16,8 milijardi eura, prema inicijalnom prijedlogu Europske komisije, a prioriteti ulaganja na lokalnoj i regionalnoj razini bit će utvrđeni Nacionalnim planom regionalnog razvoja do 2035. godine (NPRR), čiju izradu pokreće […]

    today04/07/2026 4

    0%