play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Kristina Plantak – najstarija stanovnica Općine Sračinec proslavila 99. rođendan

      Kristina Plantak iz Sračinca proslavila je 99. rođendan, a tom prilikom posjetili su je čestitari – načelnik Općine Sračinec Božidar Novoselec, župnik Stjepan Mostečak, ravnateljica županijskog Crvenog križa Sandru Vidaček sa suradnicama Nadicom i Slađanom, te Darinka Kovačić iz udruge Kap dobrote Sračinec. Dočekala ih je u svojoj toploj kuhinji, sjedeći na krevetu, s osmijehom i nevjerojatnom energijom. Unatoč godinama, ona je osoba puna života, sjećanja i priča koje […]

    today21/02/2025 590

    0%