play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Učenici OŠ Svibovec Toplički sudjelovali u projektu „Putujmo Hrvatskom srcem”

    Nakon što su čitavu godinu sudjelovali u još jednom hvalevrijednom projektu, učenici Osnovne škole Svibovec u srijedu su predstavili svoje likovne i kreativne radove. Riječ je o zanimljivom i vrijednom projektu „Putujmo Hrvatskom srcem” koji se provodio u sklopu građanskog odgoja i financiran je sredstvima Varaždinske županije. Učenici su prikupljali informacije o raznim dijelovima svoje države, a najzahtjevniji dio projekta bila je izrada reljefne karte Hrvatske. Da je riječ o […]

    today13/04/2022 1584

    0%