play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Održan prijem za osmero najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika varaždinskih osnovnih škola

U Gradskoj vijećnici Grada Varaždina održan je prijem za osmero najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika varaždinskih osnovnih škola koji su za svoj rad, mentorstvo, objavu stručnih članaka, literature, izniman doprinos u unapređenju obrazovanja, vođenju i realizaciji međunarodnih projekata primili priznanje Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske povodom Svjetskog dana učitelja, 5. listopada 2022. godine.

Povjerenstvo za nagrađivanje najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika na temelju Pravilnika o nagrađivanju odgojno-obrazovnih djelatnika izabralo je ukupno 513 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja u školskoj godini 2021./2022., među kojima je osmero iz Varaždina. Nagrađeni odgojno-obrazovni djelatnici, nastavnici i učitelji iz Varaždina su: Zoran Hercigonja, Željka Hutinski, Ljiljana Inkret-Martinčević, Ivica Kolarić, Tea Pavičić-Zajec, Tamara Ređep, Rosana Štrocinger i Sonja Tušek-Podobnik.

Zamjenik gradonačelnika Grada Varaždina Miroslav Marković i pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Varaždina Danijela Vusić čestitali su nagrađenima na dobivenom priznanju od strane Ministarstva te im zahvalili što svojim znanjem, trudom i zalaganjem svakodnevno rade na unapređenju rada škola i odgojno-obrazovnog sustava.

„Posebno mi je zadovoljstvo što smo danas održali prijem za osam učiteljica i učitelja iz varaždinskih osnovnih škola koji su nagrađeni od strane Ministarstva. Ovo je dokaz kako i Varaždin ima učiteljice i učitelje koji su najbolji i koji potiču izvrsnost i kod svojih učenika kroz različite segmente odgoja i obrazovanja kako bi naša djeca bila što uspješnija u ovom natjecateljskom društvu u kojem živimo. Potrebno je isticati upravo ovakve pozitivne vijesti i ne dozvoliti da nas negativne preplave i zaustave.“ – rekao je zamjenik gradonačelnika Miroslav Marković.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    U noći muzeja o varaždinskoj vatrogasnoj olimpijadi

    U Muzeju hrvatskog vatrogastva u Trenkovoj ulici u Varaždinu, u sklopu manifestacije Noć u muzeju u petak, 31. siječnja 2025. održana su predavanja i otvorena je izložba posvećena održavanju Vatrogasne olimpijade u Varaždinu 2005. godine. O jednom od najvećih događaja u Varaždinu, na kojem se prije 20 godina okupilo više od 3000 vatrogasaca-natjecatelja iz 31 zemlje, govorio je i gradonačelnik Grada Varaždina dr. sc. Neven Bosilj. Govor na otvorenju izložbe […]

    today03/02/2025 376

    0%