play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Nk Nova Ves organizirala utakmice selekcija U-9 i U-11 nogometnog centra

Nk Nova Ves organizirala je dvije utakmice selekcije U-9 i U-11 Nogometnog centra Orač – Nova Ves dok su na drugoj strani bili vršnjaci iz Nogometnog centra Maruševec – Vinica. U9 selekcija Nogometnog centra Orač – Nova Ves pobijedila je Nogometni centar Maruševec – Vinica rezultatom 1:0. Zanimljivo je bilo u utakmici U-11 selekcija spomenutih nogometnih centara gdje je nakon regularnog dijela rezultat bio 0:0 te su odlučivali penali. S(p)retniji nogometni centar je bio onaj domaći, Orač – Nova Ves. Nakon utakmice čestitke i pehare su primile obje ekipe iz selekcija U-9 i U-11 ali i najbolji pojedinci – strijelci i golmani. Nakon turnira odigrana je revijalna utakmica mještana Nove Vesi.
Načelnik Općine Petrijanec Željko Posavec podijelio je pehare za oba nogometna centra a nagrađeni su i najbolji pojedinci turnira.

Osim velikog zanimanja momčadi za ovaj turnir djece, isti je pobudio i veliko zanimanje publike, koja se odazvala u velikom broju, na zadovoljstvo organizatora Nk Nove Vesi, koji se nogometašima i vjernoj publici odužio još jednom zavidnom organizacijom.

 

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Kultura

    Zbirka “Srce na dlanu” grupe autora predstavlja se večeras u Knjižnici u Varaždinu

    Varaždinsko književno društvo i Gradska knjižnica i čitaonica "Metel Ožegović" Varaždin danas priređuju predstavljanje zajedničke zbirke pjesama „Srce na dlanu”. U programu sudjeluju pjesnici iz Koprivnice: Zdenka Čavić, Božica Galinec, Marija Hegedušić, Ivan Kovač-Kaj, Barbara Percač, Ivan Picer, Domagoj Švabek i Katarina Švabek. U glazbenom dijelu programa sudjeluje Ivan Kovač-Kaj. Program počinje u 19 sati u Gradskoj knjižnici i čitaonici „Metel Ožegović” u Varaždinu.  

    today19/10/2021 255

    0%