play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Mali vinički nogometaši bodrili Dinamo

Općina Vinica podupire rad viničkog nogometnog kluba koji u sklopu Nogometnog centra Maruševec-Vinica radi s malim nogometašima svih dobnih kategorija. Prilikom izrade plana rada Škole nogometa, a u suradnji sa Stankom Lazarom (Stane) te uz pokroviteljstvo Općine Vinica, polaznicima je omogućeno da svoje uzore pogledaju uživo na utakmici Dinamo-Hrvatski dragovoljac na maksimirskom stadionu. Prije same utakmice mali nogometaši posjetili su i Zoološki vrt. Dolazak na stadion djeci je izazvao veliko uzbuđenje, a oduševljenje je kulminiralo ulaskom na teren reprezentativca Dominika Livakovića. Tijekom utakmice djeca su uživala u potezima nogometaša, bučno proslavivši svaki gol. Nakon utakmice djecu je osobno pozdravio Mirko Barišić, predsjednik Dinama, te omogućio slikanje s nogometašima.

U organizaciji odlaska na utakmicu osobito se angažirao Stanko Lazar Stane kao i treneri mlađih dobnih kategorija Ana Marija, Marko i Mario te odgajateljica Ksenija. “Djeci će ovaj izlet služiti kao motivacija za daljnje treninge i uspjehe, a Općina Vinica će i dalje podupirati aktivnosti koje će pridonijeti boljitku zajednice” – priopćeno je.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Promo

    Projekt „U Lumini ponedjeljkom“ kreće ponovo od sljedećeg tjedna!

    Lumini centar i Radio Megaton ponedjeljak pretvaraju u najveseliji dan u tjednu! Osvojite Lumini poklon bonove i priuštite si opušten shopping početkom tjedna. Osvojite bon vrijedan 20 € u jednom od tri dnevna termina kada ih dijelimo u eteru Radija Megaton. Igrajte se, smijte i stvorite najljepše uspomene uz „Lumini ponedjeljkom“!

    today04/10/2025 152

    0%