play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Grad brine o sigurnosti pješaka i biciklista

    Grad Varaždin pojačanim aktivnostima povećava sigurnost pješaka i biciklista, posebice na kritičnim točkama na gradskim ulicama. Tako su nedavno postavljena nove kamere za kontrolu prometa u Ulici Zrinskih i Frankopana, a  na Banfici su  modernom LED rasvjetom osvijetljeni pješački prijelazi preko prometnicama s velikim intenzitetom prometa.   U Koprivničkoj ulici osvijetljena su dva pješačka prijelaza: kod raskrižja sa Preloškom ulicom i kod raskrižja sa Vukovarskom ulicom. Stupovi su se postavili […]

    today12/01/2024 154

    0%