play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Grad Varaždin izdvaja najviše za stipendije

    Grad Varaždin izdvaja najviše za stipendije učenika i studenata u Hrvatskoj. Objavio je to analitički portal Gradonačelnik.hr na svojim stranicama uspoređujući podatke svih gradova. Izvan konkurencije je Zagreb, a Varaždin je na vodećoj poziciji jer je osigurao rekordnih 500 tisuća eura što znači 10 posto više iznosa stipendije učenicima, odnosno 13-16 posto više studentima. Detaljna komparativna analiza objavljena je na poveznici. Komentirajući taj podatak, gradonačelnik Grada Varaždina Neven Bosilj je […]

    today04/03/2024 423

    0%