play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Sastanak načelnika Vinice s predstavnicima udruga

U dvorani Općine Vinica prošloga četvrtka je vinički načelnik Branimir Štimec održao sastanak s predstavnicima udruga s općinskog područja. Načelnik Štimec je tom prigodom predstavio aktualne projekte u Općini Vinica i najavio buduće događaje i radionice. Prva će se održati 19. listopada u dvorani Općine pod nazivom „Budimo spremni – upoznajmo svoje područje“, iduća će biti 23. studenog pod nazivom „Budimo spremni- Pripremimo se prije“, a dan nakon, 24. studenog, održat će se radionica na temu „Budimo spremni- naučimo prvu pomoć“, dok će četvrta, ujedno i posljednja radionica održati 30. studenog s temom „Budimo spremni – Volonteri u zajednici“. Nakon predstavljanja projekata, uslijedio je dogovor oko održavanja manifestacije „Martinje u Vinici 2022.“.  Usuglašene su aktivnosti te su raspoređeni poslovi oko organizacije, a dogovoren je i datum održavanja manifestacije, a to je  12. studeni s početkom u 14 sati uz simboličnu kotizaciju od 20 kuna.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Zlato za bučino ulje OPG-a Kolenko

    Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Kolenko iz Nedeljanca uspješno je sudjelovalo na Novosadskom sajmu gdje je osvojio zlatnu medalju za „Domaće bučino ulje 100% Kolenko“. Riječ je o najvećoj i najznačajnijoj poljoprivrednoj manifestaciji u ovom dijelu Europe koja okuplja sve značajne aktere agrobiznisa i predstavnike gospodarskih grana koji se oslanjaju na poljoprivredu. Inače, Novosadski sajam koji se održava do 26. svibnja, ove godine obilježava 100 godina postojanja.       Foto: FB

    today25/05/2023 712

    0%