play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Sastanak načelnika Vinice s predstavnicima udruga

U dvorani Općine Vinica prošloga četvrtka je vinički načelnik Branimir Štimec održao sastanak s predstavnicima udruga s općinskog područja. Načelnik Štimec je tom prigodom predstavio aktualne projekte u Općini Vinica i najavio buduće događaje i radionice. Prva će se održati 19. listopada u dvorani Općine pod nazivom „Budimo spremni – upoznajmo svoje područje“, iduća će biti 23. studenog pod nazivom „Budimo spremni- Pripremimo se prije“, a dan nakon, 24. studenog, održat će se radionica na temu „Budimo spremni- naučimo prvu pomoć“, dok će četvrta, ujedno i posljednja radionica održati 30. studenog s temom „Budimo spremni – Volonteri u zajednici“. Nakon predstavljanja projekata, uslijedio je dogovor oko održavanja manifestacije „Martinje u Vinici 2022.“.  Usuglašene su aktivnosti te su raspoređeni poslovi oko organizacije, a dogovoren je i datum održavanja manifestacije, a to je  12. studeni s početkom u 14 sati uz simboličnu kotizaciju od 20 kuna.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Sport

    Obilježena 21. godišnjica smrti Anđelka Herjavca

    Ove se godine obilježava 21. godišnjica smrti tadašnjeg predsjednika Nogometnog kluba Varteks Anđelka Herjavca. Tim povodom je izaslanstvo Nogometnog kluba Varaždin, predvođeno dopredsjednikom kluba Stjepanom Cvekom i sportskim direktorom Nikolom Šafarićem, položilo vijenac i zapalilo svijeće na mjestu gdje je 20. srpnja 2001. godine Anđelko Herjavca smrtno stradao u teškoj prometnoj nesreći. U izaslanstvu su bili i nekadašnji igrači Varteksa, Zlatko Dalić, sada izbornik A hrvatske reprezentacije, Marijan Mrmić,trener golmana […]

    today25/07/2022 723

    0%