play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Gradonačelnik Jenkač učenicima poželio dobrodošlicu u novu školsku godinu

Za učenike Osnovne škole Novi Marof nova školska godina započela je veselo, a najuzbudljivije svakako je bilo prvašićima koji su po prvi puta sjeli u školske klupe.

Ove godine na području Grada Novog Marofa u školu se upisalo ukupno 77 prvašića, od toga je njih 48 krenulo u matičnu školu OŠ Novi Marof. U Područnoj školi Ključ u prvi razred krenulo je 12 đaka prvaka, u Područnoj školi Remetinec njih deset, dok je u Područnoj školi Podevčevo upisano pet, a u Područnoj školi Mađarevo dvoje učenika.

Kao i svake godine, prvašićima su dobrodošlicu poželjeli ravnatelj Osnovnoj školi Novi Marof, Anđelko Bošnjak i novomarofski gradonačelnik Siniša Jenkač.
Počela nam je još jedna nova školska godina i ovoga puta nam se ponovno upisao velik broj prvašića. Svima njima želim jednu uspješnu godinu punu znanja, lijepih trenutaka i mnogo prijateljstava. Vjerujem da su uzbuđeni što im počinje novo doba života. Naša škola ima vrlo kvalitetne učiteljice i učitelje, kojima također želim uspješnu školsku godinu, kao i svim djelatnicima škole i svim roditeljima. Pred svima njima nalaze se svakojaki izazovi i vjerujem da će ih zajedno lako prebroditi – rekao je gradonačelnik Jenkač.

Dodao je kako Grad svake godine ulaže znatna sredstva u svrhu razvoja i potpore, kako predškolskog, tako i osnovnoškolskog obrazovanja.
Naša škola je jedna od četiri u našoj županiji koja se protekle godine uključila u eksperimentalni program cjelodnevne škole i vjerujem da se nakon godinu dana ta odluka pokazala ispravnom – rekao je gradonačelnik Jenkač.

Dodajmo kako je u Područnoj školi Remetinec dobrodošlicu u novu školsku godinu poželio i župnik Josip Pavlek koji se došao pozdraviti sa dragim učenicima jer odlazi u zasluženu mirovinu.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    FOTO: Obilazak Centralnog operacijskog bloka u Općoj bolnici Varaždin

    Najveća investicija u zdravstvu u Varaždinskoj županiji napreduje prema planu: Centralni operacijski blok Opće bolnice Varaždin bit će završen u roku Izgradnja Centralnog operacijskog bloka u Općoj bolnici Varaždin, najveći projekt u zdravstvu na području Varaždinske županije i najveća investicija u bolnički sustav u Hrvatskoj iz Nacionalnog plana oporavka i otpornosti, odvija se prema zacrtanom planu. Završena je konstrukcija objekta ukupne površine gotovo 12.000 četvornih metara, koji se sastoji od […]

    today03/12/2024 394

    0%