play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Povodom obilježavanja Međunarodnog dana žena održana predstava „Beba“ u izvedbi Kerekesh teatra

    Već tradicionalno, povodom Međunarodnog dana žena, u organizaciji Koordinacije za ljudska prava i Povjerenstva za ravnopravnost spolova Varaždinske županije, u varaždinskom kazalištu održana je predstava „Beba“ u izvedbi Kerekesh teatra.   Puno gledalište i ovog puta potvrdilo je koliko su čuvari kajkavske riječi „Kerekesh teatar“ prepoznati kod publike, kojoj osmijeh nije silazio s lica i koji su glumce na kraju njihove izvedbe nagradili dugotrajnim pljeskom. Prije predstave okupljenima se obratio […]

    today08/03/2023 392

    0%