play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ženska ekipa SŠ Novi Marof plasirala se na državno prvenstvo u badmintonu

Školski sportski savez Varaždinske županije u srijedu je u Areni Varaždin organizirao županijsko ekipno natjecanje iz badmintona za ženske ekipe srednjih škola u sezoni 2021./2022.

Za Srednju školu Novi Marof nastupile su učenice Kristina Jelak, Jasmina Klopotan, Ivana Žuti i Gabrijela Štriga, koje je vodio Matija Roginek, prof. U jakoj konkurenciji osvojile su ekipno prvo mjesto i time ostvarile plasman na Državno prvenstvo Republike Hrvatske.

U ukupnom poretku iza prvoplasiranih učenica Srednje škole Novi Marof natjecanje su na drugom mjestu završile učenice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, na trećem Gospodarske škole Varaždin te na četvrtom Medicinske škole Varaždin.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Rezime aktivnosti, projekata i planova koji će obilježiti razvoj Ludbrega

    Prva godina mandata obilježena je ulaganjima u obrazovanje, javni prijevoz, zelenu infrastrukturu i pripremom jednog od najvećih infrastrukturnih projekata u povijesti Ludbrega. Prolazi godinu dana nakon početka novog mandata gradonačelnika Grada Ludbrega Dubravka Bilića i Gradskog vijeća pod predsjedanjem Darka Jagića, povodom čega je danas predstavljen pregled najvažnijih aktivnosti, realiziranih projekata i planova koji će obilježiti razvoj Ludbrega u narednim godinama. Središnja poruka konferencije bila je jasna, protekla godina bila […]

    today19/06/2026 25

    0%