play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Srakarski fašnik ove godine doživljava svoje 10. izdanje

 

Sračinec će krajem siječnja ponovno postati središte karnevalskih događanja jer se održava 10. Međunarodni srakarski fašnik, manifestacija koja već deset godina okuplja brojne sudionike i posjetitelje iz Hrvatske i inozemstva.

Program započinje u petak, 30. siječnja, fašničkim druženjem i zabavom uz glazbu Stela Rade. Središnji dio manifestacije održat će se u subotu, 31. siječnja kada s početkom u 14 sati kreće karnevalska povorka ispunjena šarenim maskama, tradicijom i veseljem. U sklopu fašničkih događanja, od 29. do 30. siječnja bit će postavljena i izložba „Tradicijske maske Europe“, koja će posjetiteljima približiti bogatstvo i raznolikost europske tradicijske maskirane baštine. Organizatori pozivaju sve ljubitelje fašnika i dobre zabave da se pridruže i zajedno obilježe jubilarno, 10. izdanje Srakarskog fašnika.

 

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Podrška ukrajinskom narodu i iz Varaždina!

    Kao i mnoge druge županije,  gradovi i općine, Varaždinska se županija također pridružila podršci Ukrajini i ukrajinskom narodu. Naime, Vodotoranj koji je u vlasništvu Varaždinske županije zasjao je u plavoj te žutoj boji koje simboliziraju ukrajinsku zastavu. Uz Vodotoranj, u plavo-žutoj boji je zasjala i varaždinska Gradska vijećnica.      

    today03/03/2022 455

    0%