play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Sastanak načelnika Vinice s predstavnicima udruga

U dvorani Općine Vinica prošloga četvrtka je vinički načelnik Branimir Štimec održao sastanak s predstavnicima udruga s općinskog područja. Načelnik Štimec je tom prigodom predstavio aktualne projekte u Općini Vinica i najavio buduće događaje i radionice. Prva će se održati 19. listopada u dvorani Općine pod nazivom „Budimo spremni – upoznajmo svoje područje“, iduća će biti 23. studenog pod nazivom „Budimo spremni- Pripremimo se prije“, a dan nakon, 24. studenog, održat će se radionica na temu „Budimo spremni- naučimo prvu pomoć“, dok će četvrta, ujedno i posljednja radionica održati 30. studenog s temom „Budimo spremni – Volonteri u zajednici“. Nakon predstavljanja projekata, uslijedio je dogovor oko održavanja manifestacije „Martinje u Vinici 2022.“.  Usuglašene su aktivnosti te su raspoređeni poslovi oko organizacije, a dogovoren je i datum održavanja manifestacije, a to je  12. studeni s početkom u 14 sati uz simboličnu kotizaciju od 20 kuna.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Najavljena 7. sjednica Gradskog vijeća Grada Varaždina

    Predsjednik Gradskog vijeća Grada Varaždina Lovro Lukavečki i zamjenik gradonačelnika Miroslav Marković u ponedjeljak su najavili nadolazeću, 7. sjednicu Gradskog vijeća Grada Varaždina koja će se održati 19. ožujka u HNK u Varaždinu. Predsjednik Gradskog vijeća predstavio je neke od točaka dnevnog reda o kojima će vijećnici donositi odluke, a kao najvažniju točku istaknuo je rebalans proračuna. „Na dnevnom redu bit će Izvješće o radu gradonačelnika za razdoblje srpanj – […]

    today11/03/2024 270

    0%