play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Pogledajte “Selfie” grupe Buđenje u kojem se slučajno zatekla Maja Bajamić

Buđenje predstavlja spot za pjesmu “Selfie”, posljednji singl s aktualnog studijskog albuma “Samo ti, samo ja”, njihovog najboljeg i najzrelijeg ostvarenja. Vedran Baotić, gitarist benda i producent pjesme, donio je nešto suvremeniji zvuk, ali je odijelo i dalje skrojeno po mjeri Buđenja. Bend se već priprema za snimanje sljedećeg albuma, i to album dueta, za koji će Vedran raditi cijelu produkciju. “Budući da je ovo posljednji singl sa zadnjeg albuma, već se pripremamo za snimanje sljedećeg za koji mi je band povjerio kompletnu produkciju. To će mi biti pravo zadovoljstvo, budući da je plan da zvučimo organski – točno onako kako ja čujem Buđenje”rekao je Vedran.”Selfie” je autorsko djelo dugogodišnjeg prijatelja benda, Željka Gusića, vrhunskog gitarista, danas uglednog suca kojem su se Darko Bakić, frontmen Buđenja, i ekipa u dječačkim danima divili zbog njegove virtuoznosti. U spotu za koji režiju potpisuje Ante Gusić bend se poigrao kadrovima snimljenim mobitelima, a dio korištenih s australske online platforme krio je i njihovu kolegicu i glazbenicu Maju Bajamić.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Odana počast žrtvama komunističkog terora u Drvarićevoj šumi u Tužnom

      U ljeto 29. lipnja 1945. godine komunistički zločinci poubijali su, bez suđenja, preko pedeset ljudi sa šireg područja grada Varaždina. Drvarićeva šuma u Tužnom tužan je svjedok toga zločina koji su počinile partizanske postrojbe diljem Hrvatske od Bleiburga, Dravograda, Teznog pa do Jazovke i to nakon završetka 2. Svjetskog rata. Općina Vidovec je u znak sjećanja na ovu tragediju, 2000. godine uredila dio šume gdje je počinjen zločin te […]

    today30/06/2025 121

    0%