play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Načelnik općine Cestica Mirko Korotaj upriličio prijam povodom uspjeha Davida Županića iz Brezja Dravskog

David Županić iz Brezja Dravskog izborio je pobjedu jednominutnog filma projekta moja.hr, a načelnik Mirko Korotaj je tom prilikom upriličio prijam za 26-godišnjeg Davida.

Nakon srdačnog dočeka, načelnik Korotaj uručio je zasluženu nagradu mladom režiseru. S ponosom je istaknuo njegov trud, predanost i rad koji ga je doveo do pobjede, te mu poželio sreću i u budućnosti.

U završnici multimedijalnog projekta moja.hr u Pleternici je sudjelovao 21 kratki film mladih i kreativnih autora iz svih 20 hrvatskih županija i Grada Zagreba.

Davidov film proglašen je najboljim u konkurenciji, a nagradu su mu uručili državni tajnik u Ministarstvu turizma i sporta Tomislav Družak i požeško-slavonska županica Antonija Jozić.

Moja.hr projekt je Večernjeg lista u suradnji s Ministarstvom turizma i sporta te Hrvatskom turističkom zajednicom, a ideja je potaknuti mlade kreativne ljude iz svih krajeva Hrvatske da jednominutnim pričama opišu svoj doživljaj krajeva u kojima žive.

Ove godine je tema natječaja bila “Što zelenije, to iskrenije”, a kakav je naš odnos prema prirodi koja nas okružuje u filmu je najuspješnije prikazao upravo predstavnik Varaždinske županije David Županić.

– Živim u predivnom selu punom prirode, tu su mi obitelj i prijatelji, a najviše od svega cijenim mir i spokoj koje mogu pronaći u svakoj šetnji nakon desetak minuta – ispričao je David, medijski tehničar po struci koji se pod umjetničkim imenom David Who bavi glazbom, a uz to i video-produkcijom.

Zahvaljujući Davidovoj pobjedi, domaćin završnice projekta moja.hr će sljedeće godine biti Varaždinska županija.

Pobjednički film možete pogledati ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=dI39Qr2RQRY

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Ministar Bačić nazočio završetku projekta katastarske izmjere na području općine Sveti Ilija

    Potpredsjednik Vlade i ministar graditeljstva, prostornog uređenja i državne imovine Branko Bačić posjetio je Varaždinsku županiju gdje je nazočio završetku projekta katastarske izmjere na području Općine Sveti Ilija, a održao je i radni sastanak s županom Anđelkom Stričakom i njegovim suradnicima u Županijskoj palači u Varaždinu. Svečanosti završetka projekta su uz potpredsjednika Vlade i ministra Branka Bačića te ravnatelja Državne geodetske uprave Antonia Šustića nazočili i župan Anđelko Stričak, njegova […]

    today25/07/2023 596

    0%