play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Veseli ispraćaj 2021. godine u Vinici

Na podnevnom dočeku Nove 2022. godine okupilo se mnoštvo stanovništva, djece, roditelja i starijih ljudi iz Općine Vinica.

U iščekivanju vatrometa, najmlađi su se zabavili crtanjem, roditelji druženjem uz topli čaj, kuhano vino te klipiće, sokove i slatkiše za djecu. Svi zainteresirani mogli su ovjekovječiti podnevni doček u „zoni fotografiranja“, a svoje želje napisati na papirić i staviti na „drvo želja“. Točno u podne, nakon odbrojavanja vatrogasci su s vrha tornja zapalili šarene baklje, pustili balone, a na vatrogasnim vozilima su upalili sirene. Posljednje iznenađenje za najmlađe bio je Djed Mraz koji im je podijelio slatke paketiće.

Podnevnom dočeku pridružio se i načelnik Općine Vinica, dr.sc. Branimir Štimec, prof. i zaželio sve najbolje u nadolazećoj godini, zahvalio se vatrogascima i Udruzi mladih UMAMI na izvrsnoj organizaciji.

Pod pokroviteljstvom Općine Vinica, DVD Vinica i Udruga mladih UMAMI Vinica organizirali su doček Nove 2022. godine kod vatrogasnog doma.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Prvom dozom cijepljeno 52,3% odraslog stanovništva

    U Varaždinskoj županiji jučer je testirano 150 osoba osobe od kojih je dvoje pozitivno na koronavirus. Ujedno, oporavile su se dvije osobe, a isto toliko ih je s težom kliničkom slikom na liječenju u Općoj bolnici Varaždin. S 22. danom srpnja, gledajući odraslo stanovništvo, prvom je dozom cijepljeno 52,3 posto stanovništva, a s cijepljenjem je završilo 43 posto odraslog stanovništava. Utrošeno je 71.952 prve doze, 58.717 druge doze, a ukupno […]

    today23/07/2021 186

    0%