volume_up
  • cover play_arrow

Radio Megaton Radio Megaton..

Uspjeh plesača SPK “Valcer” u Koprivnici

U subotu, 26. lipnja 2021. godine održano je prvenstvo Republike Hrvatske u latinsko-američkim plesovima u organizaciji Sportskog plesnog kluba “Ritam” Koprivnica i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

Sportski plesni klub Valcer pod stručnim vodstvom proslavljenih sportskih plesačica sada trenerica Emine Vidačić i Adriane Pupavac na prvenstvu Republike Hrvatske u latinoameričkim plesovima je predstavljalo tri sportska plesni para i šest solo natjecatelja.

Rezultati natjecatelja iz redova SPK Valcer bili su slijedeći:

U kategoriji pojedinaca:

U kategoriji mlađe mladeži Elena Weiser osvojila je titulu apsolutne prvakinje dok je Kiara Črnila postala državna prvakinja, a Leoni Mičuda je za dlaku izmaknula brončana medalja te u istoj kategoriji zauzela 4. mjesto.

.

Elena Sekovanić je u kategoriji mlađi osnovci osvojila brončanu medalju dok se njena malo starija kolegica Nika Jerebič u kategoriji osnovci plasirala na 4. mjesto. Lana Režek se je plasirala na 14. mjesto u vrlo zahtjevnoj kategoriji mladeži

U kategoriji plesnih parova:

U iznimno jakoj kategoriji mlađe mladeži, Andrej Detelj i Elena Weiser postali su viceprvaci Republike Hrvatske, dok su njihovi klupski kolege, David Hudoletnjak i Vida Jurak u istoj kategoriji osvojili brončanu medalju.

Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević u kategoriji osnovci zauzeli su četvrto mjesto.

Pored iznimno teškog perioda i nemogućnosti rada sportskih plesnih klubova ovakvi rezultati iznimno vesele, te su dokaz predanog i stručnog rada u Klubu.

Čestitke svim plesačima, njihovim trenerima na izvrsnim rezultatima!

U nedjelju, 27. lipnja 2021. godine u Koprivnici održan je međunarodni turnir u standardnim i latinskoameričkim plesovima u organizaciji Sportskog plesnog kluba “Ritam” Koprivnica.

Sportski plesni klub Valcer predstavljalo je sedam plesnih parova.

U kategoriji osnovci D1, u standardnim i latinsko-američkim plesovima, zlatne medalje odnijeli su Tin Žmuk i Nika Jerebič, dok su srebrne medalje u istoj kategoriji odnijeli Ivan Biškup i Uma Mašić.

Adriano Žmuk i Dorja Pernar u kategoriji mlađe mladeži D1 osvojili su srebrnu medalju u standardnim i zlatnu medalju u latinsko-američkim plesovima.

Zlatne medalje u standardnim i latinsko-američkim plesovima odnijeli su i Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević u kategoriji osnovci C.

Iznimno jaka konkurencija bila je u kategoriji mlađe mladeži C gdje su Andrej Detelj i Elena Weiser osvojili brončanu medalju u standardnim plesovima te srebrnu u latinsko-američkim, dok su njihovi klupski kolege, David Hudoletnjak i Vida Jurak u istoj kategoriji osvojili srebrnu medalju u standardnim i brončanu u latinsko-američkim plesovima.

U kategoriji mladeži C nastupili su Eugen Sekovanić i Kiara Črnila koji su osvojili brončanu medalju u latinsko-američkim plesovima.

U solo kategorijama natjecale su se Elena Sekovanić i Lana Režek.

Elena Sekovanić je u kategoriji mlađih osnovaca D3 osvojila zlatnu medalju u standardnim i u latinsko-američkim plesovima dok se Lana Režek u vrlo jakoj kategoriji mladež C plasirala na sedmo mjesto u latinsko-američkim plesovima.

Nove vijesti

• PLAYLISTA
  • Regija

Grad Varaždinske Toplice ocijenjen najvišom ocjenom za proračunsku transparentnost

Grad Varaždinske Toplice postigao je izvrsne rezultate u ocjenjivanju proračunske transparentnosti, dobivši najvišu ocjenu - 5. Ova ocjena potvrđuje da se Gradom transparentno upravlja i da su javni dokumenti dostupni građanima. Institut za javne financije objavio je rezultate ocjenjivanja transparentnosti svih 576 jedinica lokalne samouprave, a Grad Varaždinske Toplice se istaknuo kao primjer najbolje prakse. Cilj transparentnosti je osigurati maksimalnu informiranost građana o trošenju proračunskih sredstava i ulaganjima u komunalnu, […]