play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

SDP-ov Mario Klapša predstavio kandidaturu za načelnika Maruševca

SDP-ov Mario Klapša predstavio je kandidaturu za načelnika Općine Maruševec nakon što je protekle četiri godine uspješno obavljao dužnost zamjenika načelnika Općine.

Kako je istaknuo Klapša, cijeli je program i kampanju bazirao na osnovnoj ideji političkog svjetonazora koji izvire iz slogana ”Maruševec – spreman za budućnost”,.

„Za današnje predstavljanje odlučio sam predstaviti dio programa koji nosi naziv ”Četiri puta četiri”. Radi se o četiri glavna područja rada u četiri godine budućeg mandata – gospodarski razvoj kroz poduzetništvo i obrtništvo za 21. stoljeće, usluge Općine po mjeri svojih građana, otvorenost rada općinske uprave, digitalizacija uprave i procesa u sustavu pametne Općine, odgovorni odnos prema općinskoj imovini te sport, kultura i turizam i briga o čovjeku” – rekao je između ostalog Klapša te nabrojao pet glavnih sadržaja iz izbornog programa:

  • povećanje naknada za novorođenu djecu te nastavak sufinanciranja smještaja za vrtićku djecu i dodatno rasterećenje za drugi i treće dijete
  • nastavak sufinanciranja produženog boravka i radnih bilježnica te dodatno financiranje školskih potrepština
  • uskrsnice i božićnice za umirovljenike te podizanje dohodovnog cenzusa sa sadašnjih 1850,00 na 2000,00 kn
  • projektiranje i razvijanje središnjeg trga koji uključuje i gradnju Kulturnog centra Maruševec
  • snažan iskorak u turističkoj ponudi Općine Maruševec

Podršku su mu svojim dolaskom dali potpredsjednik SDP-a Siniša Hajdaš Dončić i predsjednica Županijske organizacije SDP-a saborska zastupnica i kandidatkinja za županicu Varaždinske županije Barbara Antolić Vupora.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Akciji darivanja krvi u Lepoglavi pristupilo sedam novih darivatelja

    Uspješno je provedena još jedna akcija dobrovoljnog darivanja krvi koja se održala danas u restoranu „Ivančica“ u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Ivanec. Akciji je pristupio 61 darivatelj, a prikupljene su 54 doze krvi. Ovoj je akciji pristupilo i sedam novih darivatelja, i to šest muškaraca i jedna žena. Ujedno, već veteran u darivanju krvi, darivatelj iz „Kluba 100+“, Vlado Kušter iz Ivanca je na ovoj akciji 104. put darivao […]

    today30/08/2022 608

    0%