play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

„Priznat ću“ novi je singl Sebastiana Popovića, a pjeva o bivšoj ljubavi

Sa svojim pjesmama “Maksimum” i “Normalno”Sebastian Popović ušao je među najslušanije singlove u Hrvatskoj i ponovno dokazao da se konstantan rad i trud isplate.

Nakon osvježenja koje je donio na estradnu scenu, novi singl posvećen je bivšim ljubavima.

Da je svaki prekid težak i ostavlja gorak okus u ustima to znamo svi, ali zašto ga ne opjevati uz zanimljiv ritam i vrhunsku glazbenu produkciju.

Osim oca glazbenika Daniela Popovića i majke poduzetnice Sanje Bjedov čiju neizmjernu podršku mladi Sebastian ima u svemu, uzeo je u obzir svaku dobronamjernu kritiku i savjet vjernih slušatelja.

“Do kraja godine planiran je završetak albuma, ali u doba pandemije koja nam je uvelike poremetila planove, ipak se nadam samo pozitivnim rezultatima. Kada čovjek krene od nule, a nakon određenog vremena publika prepozna jedinstven stil i inovativnost mogu samo reći da svakim danom dobivam sve veći vjetar u leđa. “- zaključuje Sebastian.

Osim što sam piše tekstove i sklada glazbu, mladi pjevač sve više usavršava i sviranje klavira. “Da biste uspjeli u ovom poslu, publici trebate dati cijelog sebe. Svoju emociju, vrijeme i enormnu količinu ulaganja i vjere.“ –  uspjeh ne dolazi preko noći, svjestan je odavno Sebastian, ali osim posla, profesionalnog pjevanja i uređivanja nekretnine, slobodnog vremena nema previše.

“Kada nesto radite s ljubavlju, ništa nije teško”- uz osmijeh dodaje Sebastian, nadajući se da će ponovno novim singlom osvojiti srca publike.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Sport

    Započela 7. sezona Klampotic lige – malonogometne lige općina Cestica i Petrijanec

    U dvorani Osnovne škole Cestica u subotu, 23. studenoga 2024. godine započela je sedma sezona malonogometne rekreativne Klampotic lige, a za koju se ove godine prijavilo osam sastava, šest klubova s područja općine Cestica i dva iz susjedne općine Petrijanec. U sklopu prvog dana natjecanja, na prigodnoj svečanosti, a koja je upriličena u pauzi utakmice MNK Kolarovec – Anemona, 7. sezona Klampotic lige je otvorena. U ime Općine Cestica i […]

    today27/11/2024 251

    0%