volume_up
  • cover play_arrow

Radio Megaton Radio Megaton..

Priprema se bogat program uz Dan Općine Vinica

Smotrom dječjeg dramskog stvaralaštva na kajkavskom narječju u organizaciji Dječjeg vrtića Vinica otpočelo je višednevno obilježavanje Dana Općine i spomendana svetoga Marka – zaštitnika viničke župe i mještana. Program je nastavljen u subotu prvenstvenom nogometnom utakmicom između Vinice i Sračinca, nedjeljnim Kupom Općine Vinica u lovu ribe udicom na plovak, te Markovim sajmom u ponedjeljak u viničkoj Osnovno školi. Na sam blagdan svetog Marka, u utorak, 25. travnja s početkom u 11 sati služit će se svečana sveta misa i održati proštenje, od 10 do 13 sati u Srednjoj školi Arboretum Opeka će se održati Dani otvorenih vrata i radionica s temom „Od vrtića do srednje škole“, da bi se kasnije, odnosno od 18 sati na nogometnom igralištu u Vinici odigrala nogometna utakmica namjlađih nogometaša – limača.

Povodom dana Općine Vinica načelnik Branimir Štimec poziva sve mještane i mještanke te goste na koncert Kumova 28. travnja u 21:00 sati  te koncert Lidije Bačić 29. travnja u 21: 00 sat. Ulaz je besplatan.

Nove vijesti

• PLAYLISTA
  • Sport

Pobjedom nad ekipom Klenovnika Rudar 47 zauzeo drugo mjesto u 3. ŽNL Varaždin

Nogometaši ŠNK Rudar 47 iz Donjeg Ladanja u Općini Maruševec upisali su četvrtu ovosezonsku pobjedu u 3. Županijskoj nogometnoj ligi, skupini Varaždin. Pred 130 gledatelja, u čvrstoj utakmici svladali su na domaćem terenu momčad Klenovnika rezultatom 3:2. Strijelci u susretu bili su Karlo Čaklec u 10. i 44. minuti te Matija Cmuk u 49. minuti, dok je za gostujuću ekipu oba pogotka postigao Kristijan Kresonja u drugom dijelu susreta. Ovom […]