play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Opća bolnica Varaždin nabavila dva kombija za potrebe internih transporta

Opća bolnica Varaždin nastavlja s ulaganjima u unaprjeđenje logističke i tehničke infrastrukture u cilju osiguranja još kvalitetnije zdravstvene skrbi za pacijente. U srijedu su u krugu bolnice preuzeta dva nova kombi vozila, ukupne vrijednosti 62.000 eura, nabavljena putem javne nabave.

Nova vozila služit će za svakodnevni transport rublja, lijekova i potrošnog materijala između bolničkih lokacija Varaždin, Novi Marof i Klenovnik, kao i unutar samih objekata ustanove.

Ravnatelj varaždinske bolnice, Damir Poljak, ističe kako će se ovime osigurati brža, sigurnija i učinkovitija povezanost svih jedinica bolnice, što će u konačnici pridonijeti i boljoj organizaciji skrbi za pacijente. „S obzirom na to da Opća bolnica Varaždin djeluje na tri glavne lokacije, potrebna je pouzdana i kvalitetna logistička podrška. Nova vozila omogućit će nam bržu dostavu lijekova, medicinskog i sanitetskog materijala, čime direktno pridonosimo boljoj organizaciji rada i većoj sigurnosti svih procesa” – izjavio je ravnatelj Poljak.

Dodao je kako nova vozila odmah ulaze u svakodnevnu upotrebu te naglasio kako je njihova nabavka još jedan korak u modernizaciji bolničkog sustava u koristi pacijenata, ali i djelatnika. „Zahvaljujući racionalnom upravljanju i planiranju, nastavljamo ulagati u tehničku i operativnu opremljenost bolnice” – poručio je ravnatelj Poljak.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Delegacija Grada Celja u službenom posjetu Gradu Varaždinu i gradskoj tvrtki Parkovi

    Grad Varaždin i gradska tvrtka Parkovi ugostili su u ponedjeljak delegaciju slovenskog Grada Celja u okviru službenog posjeta posvećenog razmjeni iskustava i jačanju međugradske suradnje na području upravljanja javnim prostorima, komunalnim djelatnostima i očuvanja zelene i kulturne baštine, s naglaskom na zajedničku suradnju na projektima MAG-NET i UrbanGreenLeap. Delegaciju iz Celja predvodio je gradonačelnik Grada Celja Matija Kovač, a prisustvovali su direktor Gradske uprave Gregor Deleja i direktor gradske komunalne […]

    today08/07/2025 165

    0%