play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Veseli ispraćaj 2021. godine u Vinici

Na podnevnom dočeku Nove 2022. godine okupilo se mnoštvo stanovništva, djece, roditelja i starijih ljudi iz Općine Vinica.

U iščekivanju vatrometa, najmlađi su se zabavili crtanjem, roditelji druženjem uz topli čaj, kuhano vino te klipiće, sokove i slatkiše za djecu. Svi zainteresirani mogli su ovjekovječiti podnevni doček u „zoni fotografiranja“, a svoje želje napisati na papirić i staviti na „drvo želja“. Točno u podne, nakon odbrojavanja vatrogasci su s vrha tornja zapalili šarene baklje, pustili balone, a na vatrogasnim vozilima su upalili sirene. Posljednje iznenađenje za najmlađe bio je Djed Mraz koji im je podijelio slatke paketiće.

Podnevnom dočeku pridružio se i načelnik Općine Vinica, dr.sc. Branimir Štimec, prof. i zaželio sve najbolje u nadolazećoj godini, zahvalio se vatrogascima i Udruzi mladih UMAMI na izvrsnoj organizaciji.

Pod pokroviteljstvom Općine Vinica, DVD Vinica i Udruga mladih UMAMI Vinica organizirali su doček Nove 2022. godine kod vatrogasnog doma.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Ludbreg uskoro dobila cjelodnevni gradski prijevoz

    Na 7. sjednici Gradskog vijeća ponovno je otvoreno pitanje uspostave javnog gradskog prijevoza, a vijećnicu Gordanu Loparić zanimao je aktualni status projekta te vremenski okvir početka redovne usluge za građane. Lukom d.o.o., kao nositelj projekta uspostave javnog gradskog prijevoza na električni pogon, trenutno se nalazi u fazi isporuke naručenih autobusa. Ukupno se očekuje 5 električnih autobusa koji će imati i prepoznatljivu lokalnu dimenziju te će autobusi nositi imena likova iz legendarne […]

    today26/02/2026 167

    0%