volume_up
  • cover play_arrow

Radio Megaton Radio Megaton..

Varaždinci se oprostili od Kupa

Nogometaši Varaždina izgubili su u utakmici četvrtine finala hrvatskog nogometnog Kupa od Hajduka s 5:0. Trener Varaždinaca Nikola Šafarić zadovoljan je s ulaskom u utakmicu, no nakon prvog primljenog gola u 42., a potom i u trećoj minuti nadoknade u prvom poluvremenu, naši se nogometaši nisu uspjeli opraviti, te su u drugom dijelu utakmice primili još tri gola u samo 8 minuta, i to u 64., 67. i u 72. minuti.

Varaždinci se sada okreću prvenstvenom susretu koji igraju protiv Rijeke.

Susret je na rasporedu ove nedjelje, 3. ožujka s početkom u 15 sati uz izravan prijenos na HRT-u.