play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Uspjeh plesača SPK “Valcer” u Koprivnici

U subotu, 26. lipnja 2021. godine održano je prvenstvo Republike Hrvatske u latinsko-američkim plesovima u organizaciji Sportskog plesnog kluba “Ritam” Koprivnica i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

Sportski plesni klub Valcer pod stručnim vodstvom proslavljenih sportskih plesačica sada trenerica Emine Vidačić i Adriane Pupavac na prvenstvu Republike Hrvatske u latinoameričkim plesovima je predstavljalo tri sportska plesni para i šest solo natjecatelja.

 

Rezultati natjecatelja iz redova SPK Valcer bili su slijedeći:

U kategoriji pojedinaca:

U kategoriji mlađe mladeži Elena Weiser osvojila je titulu apsolutne prvakinje dok je Kiara Črnila postala državna prvakinja, a Leoni Mičuda je za dlaku izmaknula brončana medalja te u istoj kategoriji zauzela 4. mjesto.

.

Elena Sekovanić je u kategoriji mlađi osnovci osvojila brončanu medalju dok se njena malo starija kolegica Nika Jerebič u kategoriji osnovci plasirala na 4. mjesto. Lana Režek se je plasirala na 14. mjesto u vrlo zahtjevnoj kategoriji mladeži

U kategoriji plesnih parova:

U iznimno jakoj kategoriji mlađe mladeži, Andrej Detelj i Elena Weiser postali su viceprvaci Republike Hrvatske, dok su njihovi klupski kolege, David Hudoletnjak i Vida Jurak u istoj kategoriji osvojili brončanu medalju.

Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević u kategoriji osnovci zauzeli su četvrto mjesto.

Pored iznimno teškog perioda i nemogućnosti rada sportskih plesnih klubova ovakvi rezultati iznimno vesele, te su dokaz predanog i stručnog rada u Klubu.

Čestitke svim plesačima, njihovim trenerima na izvrsnim rezultatima!

 

U nedjelju, 27. lipnja 2021. godine u Koprivnici održan je međunarodni turnir u standardnim i latinskoameričkim plesovima u organizaciji Sportskog plesnog kluba “Ritam” Koprivnica.

Sportski plesni klub Valcer predstavljalo je sedam plesnih parova.

U kategoriji osnovci D1, u standardnim i latinsko-američkim plesovima, zlatne medalje odnijeli su Tin Žmuk i Nika Jerebič, dok su srebrne medalje u istoj kategoriji odnijeli Ivan Biškup i Uma Mašić.

Adriano Žmuk i Dorja Pernar u kategoriji mlađe mladeži D1 osvojili su srebrnu medalju u standardnim i zlatnu medalju u latinsko-američkim plesovima.

Zlatne medalje u standardnim i latinsko-američkim plesovima odnijeli su i Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević u kategoriji osnovci C.

Iznimno jaka konkurencija bila je u kategoriji mlađe mladeži C gdje su Andrej Detelj i Elena Weiser osvojili brončanu medalju u standardnim plesovima te srebrnu u latinsko-američkim, dok su njihovi klupski kolege, David Hudoletnjak i Vida Jurak u istoj kategoriji osvojili srebrnu medalju u standardnim i brončanu u latinsko-američkim plesovima.

U kategoriji mladeži C nastupili su Eugen Sekovanić i Kiara Črnila koji su osvojili brončanu medalju u latinsko-američkim plesovima.

U solo kategorijama natjecale su se Elena Sekovanić i Lana Režek.

Elena Sekovanić je u kategoriji mlađih osnovaca D3 osvojila zlatnu medalju u standardnim i u latinsko-američkim plesovima dok se Lana Režek u vrlo jakoj kategoriji mladež C plasirala na sedmo mjesto u latinsko-američkim plesovima.

Nove vijesti
  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Grad Varaždin završio radove na uređenju parkirališta u Trakošćanskoj ulici

    Grad Varaždin završio je radove na uređenju parkirališta i nogostupa na dijelu Trakošćanske ulice te se već prvi dan, kako je vidljivo, pokazalo kako su predstavnici svih zgrada dobro odlučili kad su zatražili proširenje postojećih parkirališnih mjesta. Grad će nastaviti s uređivanjem parkirališta, nogostupa i kolnika i u drugim dijelovima Trakošćanske ulice jer su kolnici i nogostupi u lošem stanju. Isto tako, grad i dalje, čuvajući drveće i uređene zelene […]

    today18/03/2021 38