play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Uoči susreta u Kupu, izaslanstvo NK Varaždina u Splitu položilo cvijeće u sjećanje na hrvatske branitelje

Na splitskom Poljudu danas se od 18 sati igra susret četvrtfinala hrvatskog Kupa između Hajduka i Varaždina.

Uoči utakmice izaslanstvo Nogometnog kluba Varaždin na čelu s  predsjednikom Kluba Draženom Vitezom polaganjem cvijeća i paljenjem svijeća poklonilo se kod spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu u „Parku hrvatskih mučenika“ u splitskom škveru kojeg je izradio akademski slikar Josip Botteri – Dini.

Uz Dražena Viteza u izaslanstvu NK Varaždina bili su Toni Dalić, direktor Kluba i Ivan Bača, direktor Gradskog stadiona. Domaćini su im bili članovi UVDR „ Brodosplit“ s predsjednikom Goranom Kosorom i članom predsjedništva Velimirom Strinićem, te savjetnikom Uprave Brodosplita za korporativnu sigurnost Boškom Ramljakom.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Promo

    Na Radiju Megaton ulovite shopping ponedjeljkom u Lumini centru!

    Nagrađuju vas Lumini i Megaton, ako ste najbrži, osvajate bon vrijedan 20 €. U ponedjeljak, u tri dnevna termina, zovite u eter radija kad voditelji otvore telefonske linije, odgovorite na postavljeno pitanje, preuzmite bon u Lumini centru i obavite shopping. Ovog ponedjeljka iskoristite i dodatni Happy hours popust od 30% na sve usluge u Belami Threading Corneru. Ne dopustite da vam ponedjeljak prođe bez nagrade!

    today12/04/2025 190

    0%