play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Uoči susreta u Kupu, izaslanstvo NK Varaždina u Splitu položilo cvijeće u sjećanje na hrvatske branitelje

Na splitskom Poljudu danas se od 18 sati igra susret četvrtfinala hrvatskog Kupa između Hajduka i Varaždina.

Uoči utakmice izaslanstvo Nogometnog kluba Varaždin na čelu s  predsjednikom Kluba Draženom Vitezom polaganjem cvijeća i paljenjem svijeća poklonilo se kod spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu u „Parku hrvatskih mučenika“ u splitskom škveru kojeg je izradio akademski slikar Josip Botteri – Dini.

Uz Dražena Viteza u izaslanstvu NK Varaždina bili su Toni Dalić, direktor Kluba i Ivan Bača, direktor Gradskog stadiona. Domaćini su im bili članovi UVDR „ Brodosplit“ s predsjednikom Goranom Kosorom i članom predsjedništva Velimirom Strinićem, te savjetnikom Uprave Brodosplita za korporativnu sigurnost Boškom Ramljakom.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Proslavljeno 20 godina rada Doma za žrtve obiteljskog nasilja „Utočište Sv. Nikola“

    U hotelu Park Boutique u petak je organizirana svečana proslava 20. godišnjice rada Doma za žrtve obiteljskog nasilja „Utočište Sv. Nikola.“ Uz gradonačelnika Grada Varaždina dr. sc. Nevena Bosilja svečanosti su nazočili pročelnica Upravnog odjela društvenih djelatnosti Danijela Vusić, voditeljica Odsjeka za civilno društvo, mlade i socijalnu skrb Andreja Bobek i Bruno Ister, direktor varaždinske gradske tvrtke Varkom. Ispred Varaždinske županije događaj je podržala Ljubica Božić, pročelnica Upravnog odjela za […]

    today16/11/2024 171

    0%