play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

U Varaždinskoj županiji 184 nova slučaja zaraze koronavirusom

Nakon što su testirane 472 osobe, u Varaždinskoj županiji jučer je potvrđeno 184 novih slučajeva zaraze koronavirusom. Preminula je jedna osoba.
U Općoj bolnici Varaždin na liječenju je 98 pacijenata, od kojih je osam u jedinici intenzivnog liječenja na respiratoru. Oporavile su se 133 osobe i broj aktivnih slučajeva je 998.
Cijepljenje za veći broj građana Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije sljedeći tjedan organizira prema ovom rasporedu:
Utorak, 2. studenoga – Opća bolnica Varaždin – dvorana 1 u podrumu Kirurgije (pokraj ORL ambulante) – od 8 do 13 sati – cijepljenje Pfizerom i Modernom.
Srijeda, 3. studenoga – Opća bolnica Varaždin – dvorana 1 u podrumu Kirurgije (pokraj ORL ambulante) – od 13 do 18 sati– cijepljenje cjepivima Moderna, Janssen – Johnson & Johnson te Pfizer.
Dom zdravlja Varaždinske županije cijepljenje organizira u Ludbregu:
Subota, 6. studenoga – Dom zdravlja Ludbreg, Vinogradska 1 – od 8 do 11 sati – cijepljenje cjepivima Pfizer, Moderna i Janssen – Johnson & Johnson.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Grad Novi Marof dodijelit će 100 stipendija srednjoškolcima koji se školuju za deficitarna zanimanja

    Grad Novi Marof raspisao je natječaj za dodjelu 100 stipendija učenicima srednjih škola koji se školuju za deficitarna zanimanja u školskoj godini 2025./2026. Stipendija iznosi 80 eura mjesečno, a dodjeljuje se za razdoblje od rujna 2025. do lipnja 2026. godine. Sredstva su osigurana u gradskom proračunu. Stipendije se odnose na širok popis zanimanja, među kojima su autoelektričar, CNC operater, elektroinstalater, frizer, kuhar, medicinska sestra/tehničar, mesar, pekar, stolar, vozač, zavarivač, zidar […]

    today11/09/2025 1

    0%