play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Sastanak načelnika Vinice s predstavnicima udruga

U dvorani Općine Vinica prošloga četvrtka je vinički načelnik Branimir Štimec održao sastanak s predstavnicima udruga s općinskog područja. Načelnik Štimec je tom prigodom predstavio aktualne projekte u Općini Vinica i najavio buduće događaje i radionice. Prva će se održati 19. listopada u dvorani Općine pod nazivom „Budimo spremni – upoznajmo svoje područje“, iduća će biti 23. studenog pod nazivom „Budimo spremni- Pripremimo se prije“, a dan nakon, 24. studenog, održat će se radionica na temu „Budimo spremni- naučimo prvu pomoć“, dok će četvrta, ujedno i posljednja radionica održati 30. studenog s temom „Budimo spremni – Volonteri u zajednici“. Nakon predstavljanja projekata, uslijedio je dogovor oko održavanja manifestacije „Martinje u Vinici 2022.“.  Usuglašene su aktivnosti te su raspoređeni poslovi oko organizacije, a dogovoren je i datum održavanja manifestacije, a to je  12. studeni s početkom u 14 sati uz simboličnu kotizaciju od 20 kuna.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Udruga žena Zipka Črnec Biškupečki održala manifestaciju „Kaj su jeli naši stari“

    Udruga žena ZIPKA Črnec Biškupečki u subotu je, povodom godišnjice osnivanja Udruge, u Društvenom domu u Biškupcu održala manifestaciju pod nazivom „KAJ SU JELI NAŠI STARI“. Manifestaciju je vodila predsjednica Udruge žena ZIPKA Sanja Čretni Blažunaj, a podršku radu Udruge i manifestaciji koja čuva tradiciju varaždinskog kraja dao je i zamjenik gradonačelnika Grada Varaždina te saborski zastupnik Miroslav Marković.   „Izrazito mi je drago što Udruga žena ZIPKA svojim radom […]

    today08/06/2026 86

    0%