play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Sastanak načelnika Vinice s predstavnicima udruga

U dvorani Općine Vinica prošloga četvrtka je vinički načelnik Branimir Štimec održao sastanak s predstavnicima udruga s općinskog područja. Načelnik Štimec je tom prigodom predstavio aktualne projekte u Općini Vinica i najavio buduće događaje i radionice. Prva će se održati 19. listopada u dvorani Općine pod nazivom „Budimo spremni – upoznajmo svoje područje“, iduća će biti 23. studenog pod nazivom „Budimo spremni- Pripremimo se prije“, a dan nakon, 24. studenog, održat će se radionica na temu „Budimo spremni- naučimo prvu pomoć“, dok će četvrta, ujedno i posljednja radionica održati 30. studenog s temom „Budimo spremni – Volonteri u zajednici“. Nakon predstavljanja projekata, uslijedio je dogovor oko održavanja manifestacije „Martinje u Vinici 2022.“.  Usuglašene su aktivnosti te su raspoređeni poslovi oko organizacije, a dogovoren je i datum održavanja manifestacije, a to je  12. studeni s početkom u 14 sati uz simboličnu kotizaciju od 20 kuna.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Motomrazovi stigli i u Varaždinske Toplice: u veseloj predbožićnoj atmosferi zapaljena četvrta adventska svijeća

    U Varaždinskim je Toplicama u nedjelju vladao poseban predbožićni ugođaj, a na novom gradskom Trgu Republike Hrvatske, okupili su se brojni građani, kako oni stariji, tako i oni najmlađi. Naime, osim što je nedjelja bila rezervirana za paljenje četvrte adventske svijeće, Topličanci i Topličanke dočekali su glasnu ekipu Motomrazova koja je dodatno uljepšala sunčano nedjeljno poslijepodne. Kako bi razveselili brojne mališane, Grad Varaždinske Toplice i gradska Turistička zajednica pripremili su […]

    today20/12/2021 677

    0%