play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Opća bolnica Varaždin nabavila dva kombija za potrebe internih transporta

Opća bolnica Varaždin nastavlja s ulaganjima u unaprjeđenje logističke i tehničke infrastrukture u cilju osiguranja još kvalitetnije zdravstvene skrbi za pacijente. U srijedu su u krugu bolnice preuzeta dva nova kombi vozila, ukupne vrijednosti 62.000 eura, nabavljena putem javne nabave.

Nova vozila služit će za svakodnevni transport rublja, lijekova i potrošnog materijala između bolničkih lokacija Varaždin, Novi Marof i Klenovnik, kao i unutar samih objekata ustanove.

Ravnatelj varaždinske bolnice, Damir Poljak, ističe kako će se ovime osigurati brža, sigurnija i učinkovitija povezanost svih jedinica bolnice, što će u konačnici pridonijeti i boljoj organizaciji skrbi za pacijente. „S obzirom na to da Opća bolnica Varaždin djeluje na tri glavne lokacije, potrebna je pouzdana i kvalitetna logistička podrška. Nova vozila omogućit će nam bržu dostavu lijekova, medicinskog i sanitetskog materijala, čime direktno pridonosimo boljoj organizaciji rada i većoj sigurnosti svih procesa” – izjavio je ravnatelj Poljak.

Dodao je kako nova vozila odmah ulaze u svakodnevnu upotrebu te naglasio kako je njihova nabavka još jedan korak u modernizaciji bolničkog sustava u koristi pacijenata, ali i djelatnika. „Zahvaljujući racionalnom upravljanju i planiranju, nastavljamo ulagati u tehničku i operativnu opremljenost bolnice” – poručio je ravnatelj Poljak.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost participirat će u projektu zbrinjavanja bala

    Gradonačelnik Grada Varaždina dr. sc. Neven Bosilj i zamjenik gradonačelnika Miroslav Marković u srijedu su s državnim tajnikom u Ministarstvu gospodarstva i održivog razvoja i predsjednikom Upravnog odbora Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost dr. sc. Mariom Šiljegom i v. d. direktoricom Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost mr. sc. Alenkom Košiša Čičin-Šain u Gradskoj vijećnici Grada Varaždina održali konferenciju za novinare na kojoj je najavljeno participiranje Fonda […]

    today07/07/2022 228

    0%