play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Odlične vijesti za Općinu Jalžabet – PRIUŠTIVO STANOVANJE U JALŽABETU!

Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja odobrilo projekt izgradnje 10 obiteljskih kuća za poticajnu stanogradnju u Općini Jalžabet.

Već slijedeće godine će početi izgradnja kuća za mlade obitelji a program će se nastavljati i dalje.

Velika je to vijesti za stanovnike Općine Jalžabet jer će se preko ovog programa uložiti više od 4 milijuna eura u Općinu Jalžabet.

Ova velika odluka je to plod dugoročnog promišljanja i planiranja ali i nasušne potrebe mladih ljudi za stanovanje, a Općina Jalžabet na čelu s načelnikom Rajkom Solarom radi sve da zadrži svoje mlade i osigura opstanak našeg Jalžabeta.

“Prije 3 godine započeli smo s otkupom zemljišta i danas imamo na raspolaganju 15 000 m2 koji će se pretvoriti u novu stambenu zonu na veselje naših mladih ljudi. Ovo je još jedan od pokazatelja aktivne brige Općinske uprave za doseljenje i stambeno zbrinjavanje mladih na području Općine Jalžabet.” – poručili su iz Općine Jalžabet.

Podsjetimo trenutačno se u Općini Jalžabet radi na dogradnji vrtića, investicija vrijedna 2,2 milijuna eura koja će omogućiti svoj djeci upis u vrtić bez liste čekanja.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Završena energetska obnova I. i III. osnovne škole Varaždin – Grad Varaždin nastavlja ulaganja u obrazovnu infrastrukturu

    Povodom završetka projekata energetske obnove I. i III. osnovne škole Varaždin u četvrtak je u prostorima I. osnovne škole Varaždin održana konferencija za medije, nakon koje je uslijedio obilazak obnovljene školske zgrade. Na konferenciji su sudjelovali gradonačelnik Grada Varaždina dr. sc. Neven Bosilj, privremena pročelnica Upravnog odjela za gradnju i komunalno gospodarstvo Martina Cesar Kelemen, pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Danijela Vusić, voditelj ključnih projekata REA Sjever Denis Premec […]

    today03/07/2026 2

    0%