playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

Radio Megaton Radio Megaton..

Odigrana osmina finala Županijskog nogometnog kupa – Varteks uvjerljiv, golijada u Novom Marofu

Jučerašnjim odigravanjem utakmica osmine finala Županijskog nogometnog kupa Varaždin okončana je i ova faza nogometnog natjecanja klubova s područja Varaždinske županije.

Dobre utakmice s puno golova obilježile su osminu finala, a najuvjerljiviji je bio prošlogodišnji pobjednik Varteks koji je u gradskom derbiju pred 300 gledatelja pobijedio Slobodu s visokih 6:0. Jalžabet je na gostovanju kod Razvitka u Čičkovini slavio s 4:2 u dinamičnoj utakmici pred 250 gledatelja.

Podravina je u Ludbregu ostvarila rutinsku pobjedu od 2:0 nad Dravom, dok je Bednja sa sigurnih 4:0 iz kupa izbacila Plitvicu iz Gojanca. Nova Ves Ecoagro slavila je protiv Mladosti iz Margečana s 2:1, Ivančica je u Ivancu bila bolja od Plitvice iz Selnika s 3:1, a u uzbudljivoj utakmici u Novom Marofu domaćin je savladao Zadrugar s 5:3. Dodajmo i kako je Nedeljanec, zbog odustajanja Bukovčana 27, pobijedio bez borbe, sa službenih 3:0 te se tako plasirao u četvrtinu finala.

ŠNK Novi Marof – ŠNK Zadrugar 5:3
ŠNK Nedeljanec – ŠNK Bukovčan 27 3:0 (BB)

Parovi četvrtine finala:
ŠNK Nedeljanec – NK Varteks
NK Jalžabet – NK Podravina
NK Bednja – NK Nova Ves Ecoagro
NK Ivančica – ŠNK Novi Marof

Utakmice četvrtine finala Županijskog nogometnog kupa odigravat će se 2. listopada od 16 sati.