play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Na sjednici Skupštine DVD-a Strmec izabrano vodstvo i najavljen nastavak ulaganja

Proteklog vikenda održana je 71. izvještajno-izborna sjednica Skupštine Dobrovoljnog vatrogasnog društva Strmec na kojoj je podnesen pregled rada u protekloj godini, usvojena su izvješća te je izabrano vodstvo Društva. Za predsjednika je ponovno izabran Predrag Stepan, za zapovjednika Nenad Puškadija, dok je dužnost potpredsjednika od ove godine pripala Patriku Šanteku.

U izvješću o radu istaknuto je kako je tijekom protekle godine DVD Strmec proveo brojne operativne i društvene aktivnosti. Uz nekoliko intervencija, u prošloj se godini ističe svečana proslava velikog jubileja, 70. godina rada DVD-a Strmec, nabavka pick-up vozila Mazda te kupnja zemljišta za vatrogasni poligon, čije se uređenje bliži kraju.

Osim završetka projekta uređenja staze na vatrogasnom poligonu, u planu za tekuću godinu je redovito održavanje opreme i vozila te kontinuirano uvježbavanje operativnih i natjecateljskih ekipa kako bi i dalje mogli djelovati na visokoj razini spremnosti i u svakom trenutku biti spremni pomoći ljudima svojega kraja u svim izvanrednim situacijama. Također, želja Društva je privući što više mladih ljudi, zainteresirati ih za human i odgovoran poziv vatrogasca te ih potaknuti da se pridruže DVD-u.

Gradonačelnik Novog Marofa Siniša Jenkač čestitao je izabranom vodstvu Društva te zahvalio svim članovima na predanom radu. „DVD Strmec dugi niz godina predstavlja oslonac sigurnosti na području našega grada. Vaša predanost i spremnost primjer su kako se ljubav prema zajednici pretvara u konkretna djela. Grad Novi Marof nastavit će podupirati rad vatrogasaca jer ulaganje u vatrogastvo znači ulaganje u sigurnost naših sugrađana. Čestitam vodstvu i želim vam puno uspjeha u daljnjem radu” – poručio je gradonačelnik Jenkač.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Kultura

    KUD „Toplice” svečanom sjednicom i otvorenjem izložbe obilježio 45 godina rada i djelovanja

    Kulturno-umjetničko društvo „Toplice” u ponedjeljak je svečanom sjednicom te otvorenjem prigodne izložbe obilježilo 45 godina kontinuiranog rada, posvećenosti očuvanju tradicije i bogatog kulturnog stvaralaštva. Program obilježavanja započeo je svečanom sjednicom na kojoj je predsjednik KUD-a „Toplice“ Matija Levatić podsjetio na nedavno održani godišnji koncert, kao i na snimanje glazbe i spota za pjesmu „Suza za zagorske brege“, zahvalivši pritom svim članovima i suradnicima koji su sudjelovali u realizaciji tih projekata. […]

    today30/12/2025 63

    0%