play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Na sjednici Skupštine DVD-a Strmec izabrano vodstvo i najavljen nastavak ulaganja

Proteklog vikenda održana je 71. izvještajno-izborna sjednica Skupštine Dobrovoljnog vatrogasnog društva Strmec na kojoj je podnesen pregled rada u protekloj godini, usvojena su izvješća te je izabrano vodstvo Društva. Za predsjednika je ponovno izabran Predrag Stepan, za zapovjednika Nenad Puškadija, dok je dužnost potpredsjednika od ove godine pripala Patriku Šanteku.

U izvješću o radu istaknuto je kako je tijekom protekle godine DVD Strmec proveo brojne operativne i društvene aktivnosti. Uz nekoliko intervencija, u prošloj se godini ističe svečana proslava velikog jubileja, 70. godina rada DVD-a Strmec, nabavka pick-up vozila Mazda te kupnja zemljišta za vatrogasni poligon, čije se uređenje bliži kraju.

Osim završetka projekta uređenja staze na vatrogasnom poligonu, u planu za tekuću godinu je redovito održavanje opreme i vozila te kontinuirano uvježbavanje operativnih i natjecateljskih ekipa kako bi i dalje mogli djelovati na visokoj razini spremnosti i u svakom trenutku biti spremni pomoći ljudima svojega kraja u svim izvanrednim situacijama. Također, želja Društva je privući što više mladih ljudi, zainteresirati ih za human i odgovoran poziv vatrogasca te ih potaknuti da se pridruže DVD-u.

Gradonačelnik Novog Marofa Siniša Jenkač čestitao je izabranom vodstvu Društva te zahvalio svim članovima na predanom radu. „DVD Strmec dugi niz godina predstavlja oslonac sigurnosti na području našega grada. Vaša predanost i spremnost primjer su kako se ljubav prema zajednici pretvara u konkretna djela. Grad Novi Marof nastavit će podupirati rad vatrogasaca jer ulaganje u vatrogastvo znači ulaganje u sigurnost naših sugrađana. Čestitam vodstvu i želim vam puno uspjeha u daljnjem radu” – poručio je gradonačelnik Jenkač.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Kultura

    Prijem sudionika FolkoFonije 2025. kod gradonačelnika Varaždina

    U subotu je u svečanom salonu Gradske vijećnice, gradonačelnik Grada Varaždina dr. sc. Neven Bosilj upriličio svečani prijem za inozemne sudionike ovogodišnjeg Međunarodnog folklornog festivala FolkoFonija. Prijem je bio prilika za razmjenu darova, zahvalu na sudjelovanju te isticanje važnosti očuvanja kulturne baštine i međunarodne suradnje kroz tradicijske sadržaje. Na prijemu su se predstavili ovogodišnji inozemni sudionici FolkoFonije. Iz Sjeverne Makedonije stigao je KUD “Mirka Ginova” iz Demir Kapije, jedan od […]

    today08/09/2025 129

    0%