play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Vikend prepun događanja u Novom Marofu: Sport, glazba i druženje za pamćenje

Novi Marof u subotu je bio domaćin drugog turnira Srednjoeuropskog kupa u metnom streličarstvu. Zahvaljujući dosadašnjoj izvrsnoj organizaciji, ove je godine u grad stiglo čak 200 natjecatelja iz sedam zemalja. Grebengradski streličari još su jednom pokazali svoju posvećenost i profesionalnost, a posebnu radost donijeli su mladi novomarofski predstavnici – Vid Marenčić i Lana Horvatić osvojili su zlato, dok se Izidora Vuger okitila srebrom. Od 20. do 22. lipnja održano je treće izdanje popularnog turnira “3 na 3 na mantinele”, koji je i ove godine privukao brojne zaljubljenike u mali nogomet. U Sportski park Novi Marof stigle su čak 24 ekipe, a turnir je ponudio tri dana vrhunskog sportskog nadmetanja, navijanja i druženja. Uz sportski dio, posjetitelji su uživali u hrani i piću, napuhancima za djecu te izuzetno bogatoj tomboli. Pobjedu je odnijela ekipa Meta Room, dok je na drugo mjesto zasjela ekipa Van forme. Treće mjesto pripalo je ekipi Finas Ljubeščica, a na četvrtom mjestu završio je ŠD Remetinec-Remex. Vikend je zaokružen glazbenim ugođajem pod vedrim nebom. U Kulturnom centru Ivan Rabuzin održan je “Koncert pod zvijezdama” na kojem su nastupile klape Zipka i Marof te gosti. Zadovoljstvo proteklim vikendom izrazio je i gradonačelnik Siniša Jenkač. “Iznimno mi je drago vidjeti da Novi Marof iz vikenda u vikend postaje središte kvalitetnih, zanimljivih i profesionalno organiziranih događanja. Ovaj vikend ponovno je pokazao koliko truda i energije ulažu naši klubovi, udruge i pojedinci. Od sporta do glazbe, za svakoga se našlo nešto, a upravo to čini naš grad privlačnim mjestom za život” poručio je gradonačelnik Jenkač.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Nakon prijeđenih 300 kilometara, članovi Hrvatskog društva logoraša srpskih koncentracijskih logora stigli u Vukovar

      Nakon prijeđenih gotovo 300 kilometara po Dravi i Dunavu, članovi Hrvatskog društva logoraša srpskih koncentracijskih logora – Podružnice Varaždinske županije stigli su u Vukovar, gdje su ih u Maloj vijećnici Palače Srijem dočekali župani Vukovarsko-srijemske županije Ivan Bosančić i Varaždinske županije Anđelko Stričak. Podsjetimo, tradicionalnim spustom „Drava–Dunav: Srca za slobodu“ obilježava se 35. godišnjica odlaska pripadnika Posebne jedinice policije Policijske uprave Varaždin u obranu Vukovara te se odaje počast […]

    today27/06/2026 5

    0%