play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Gradonačelnik Bosilj: Želim vjerovati da se ne radi ni o kakvom nezakonitom djelovanju!“  

 

Gradonačelnik Grada Varaždina Neven Bosilj u utorak je zajedno sa zamjenikom gradonačelnika i saborskim zastupnikom Miroslavom Markovićem održao konferenciju za novinare povodom aktualnih događanja i uhićenja u gradu Varaždinu.

 

Gradonačelnik je izvijestio kako je jutros dobio informaciju od nadležnih organa da je privedeno nekoliko zaposlenika iz sustava Grada.

 

„U ovom trenutku nemamo nikakve druge informacije o ovom nemilom događaju. Izuzetno mi je žao da smo se u trenutku kad je grad Varaždin najbolji po kvaliteti života, najbolji za gospodarstvo, najpropulzivniji grad u Hrvatskoj, našli u ovakvoj situaciji, u trenucima kad imamo toliko puno projekata i posla koji su pred nama. Želim vjerovati, kao gradonačelnik, ali i kao privatna osoba, da se u ovom slučaju ne radi ni o kakvom nezakonitom i nečasnom djelovanju i koruptivnim radnjama. Nadam se da će se ovakva pretpostavka o nevinosti u konačnici pokazati u tijeku istražnih radnji i da će oni dokazati svoju nevinost. Sve druge pretpostavke, pa i one koje su se pojavile u javnosti prema kojima se radi o nekakvim političkim pritiscima pred lokalne izbore, ne želim uopće uzeti u razmišljanje kao nekakvu opciju, niti ih komentirati.“ – rekao je gradonačelnik Neven Bosilj.

 

Dodao je da se radi o nekoliko različitih događaja koje su USKOK i DORH povezali te da nije riječ samo o Gradu Varaždinu već i o uhićenju u Varaždinskoj županiji.

 

Gradska uprava Grada Varaždina i gradske službe najnormalnije rade i funkcioniraju. O svim daljnjim saznanjima Grad Varaždin će pravovremeno informirati javnost.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Fakultet organizacije i informatike svečano obilježio 50 godina od osnutka i proslavio Dan Fakulteta

      Fakultet organizacije i informatike (FOI), sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, jučer je svečano obilježio svoju 50. obljetnicu osnutka i 62 godine postojanja. Svečana sjednica održana je u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu, gdje se okupila šira FOI zajednica, uključujući zaposlenike, studente, partnere i prijatelje Fakulteta.   Dekanica FOI-ja, prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, u svom je govoru istaknula ključne prekretnice u povijesti Fakulteta. Upravo na taj dan, 18. prosinca, […]

    today19/12/2024 448

    0%