play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

„Antunovo v Marofu” ponudilo za svakoga ponešto: od bogate enogastronomske ponude do predstava, plesa i odličnih koncerata

Iako Novi Marof povodom Dana grada ima organizirana brojna događanja tijekom cijelog mjeseca lipnja, proteklog je vikenda centar grada postao prava pozornica na otvorenom za brojne kulturne, zabavne i sportske programe.

„Antunovo v Marofu” ponudilo je brojna druženja i degustacije u organizaciji novomarofskih udruga koje su osigurale odličnu enogastronomsku ponudu za sve posjetitelje, plesne skupine su oživjele novu lokaciju – Malu Zagorsku, gdje su se u opuštenoj atmosferi održali brojni sadržaji za djecu – od predstava i uličnog programa do društvenih igara, a u pauzama je glazbenu kulisu održavao DJ. Smotra folklora ponudila je pogled na očuvanje tradicije i također oživjela ulice grada, a nisu izostali ni brojni glazbeni programi.

U petak je tako Novomarofčane i njihove goste dobro zabavila jedna od najvećih diva hrvatske glazbene scene Nina Badrić, dok su u subotu na glavnu pozornicu stupili Alen Đuras, Bruna Oberan i Josip Palameta, predvođeni Filipom Vincekom i odličnim bendom. Svi ovi mladi glazbenici izašli su iz brojnih glazbenih projekata poput A strane, The Voicea, Zvijezde pjevaju i Volim Hrvatsku te nastupaju u vrhunskim glazbenim kombinacijama, a sada su i u Novom Marofu napravili tulum i izvedbu za pamćenje s najpoznatijim pop i rock klasicima.

Nedjelja je bila rezervirana za Begine, dok su Fiškali i Dečki z bregov bili zaduženi za zabavu na pozornici Kulturnog centra „Ivan Rabuzin”. U Staroj školi održao se i Techno party, DJ-evi su upotpunjavali prostor prije i poslije glavnih koncerata.

Program „Antunova v Marofu” odvija se u organizaciji novomarofske Turističke zajednice, Grada Novog Marofa te mnogih udruga, ustanova i pojedinaca. Zadovoljstvo dosadašnjim sadržajima istaknula je voditeljica ureda Turističke zajednice Grada Novog Marofa Renata Horvatić.
Iznimno smo sretni što nas je vrijeme poslužilo te su se svi programi mogli nesmetano održati. Posjećenost je i ove godine bila iznimno dobra, program je zaista ponudio za svakoga ponešto, pa je centar grada tijekom cijeloga vikenda bio vrlo živopisan i ispunjen odličnom atmosferom, na što smo vrlo ponosni – rekla je Horvatić.

Zahvalila je ujedno posjetiteljima koji su posjetili brojne programe i učinili grad veselim i šarenim.
Hvala i svim suorganizatorima događanja bez kojih ova manifestacija ne bi imala smisla. Turistička zajednica Grada Novog Marofa još se jednom zahvaljuje svima na potpori i dolasku te pozivamo sve da se odazovu i programima koji slijede – poručila je Renata Horvatić.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    U općini Petrijanec obnovljeni poljski putevi novom metodom hladne reciklaže

    Na području općine Petrijanec obnovljene su nerazvrstane cesta odnosno poljski put i to metodom hladne reciklaže “in situ”, a radove je u četvrtak obišao općinski načelnik Željko Posavec s predstavnikom izvođača radova PZC Varaždin Mariom Vdovićem. Kako je objasnio načelnik Posavec radi se o obnovi nerazvrstanih cesta koje spadaju u kategoriju poljskih puteva. „Riječ je o prečnim poljskim putevima koji vode na most preko kanala koji su najprometniji za naše […]

    today23/05/2022 427

    0%