play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Župan Stričak priredio prijem za članove Karate kluba Shito Ryu Varaždin 

U Županijskoj palači u Varaždinu priređeni je prijem za vodstvo i članove Karate kluba Shito Ryu Varaždin koji su ove godine bili domaćin Svjetskog Shito Ryu & Kobudo Bo prvenstva.

Čestitavši im na uspješno organiziranom domaćinstvu te na postignutim rezultatima, župan Anđelko Stričak je istaknuo kako  je velika čast za Varaždin i Varaždinsku županiju što su bili domaćin još jednog velikog svjetskog natjecanja i što su na tri dana postali centar najboljih svjetskih karatista.

Varaždin i Varaždinska županija su se mnogo puta dokazali kao izvrsni domaćini prilikom organizacije europskih i svjetskih prvenstava u različitim sportovima. Upravo takve velike sportske manifestacije su naši najbolji promotori. Čestitam članicama i članovima Karate klub Shito Ryu Varaždin na osvojenim medaljama, koje su odraz truda, volje i požrtvovnosti kojeg ulažu da bi klub ostvarivao ovakve rezultate” – rekao je župan.

Zahvalivši se na prijemu, predsjednik Karate klub Shito Ryu Varaždin Pavo Marjanović istaknuo je kako članovi kluba uz veliki entuzijazam i zaljubljenost u ovaj sport već godinama organiziraju značajna natjecanja europskog pa i svjetskog ranga koja privlače brojne natjecatelje, a uz njih i njihove obitelji, prijatelje i navijače.

Na netom održanom prvenstvu  sudjelovalo je više od 600 boraca  iz 25 zemalja. Tradicionalni karate i kobudo nisu samo borilačke vještine,  oni razvijaju disciplinu i razvijaju usredotočenost kod onih koji se njime bave. Također nudi temelj za učenje i vježbanje životnih vještina poput skromnosti te uzajamnog poštovanja. Stoga nam je drago da smo imali prilike biti domaćin ovog prvenstva te smo spremni za nove izazove” – rekao je Marjanović.

Prijemu su nazočili i dr.sc. Miroslav Huđek, pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu i sport te Ivo Lovrić, trener u Karate klub Shito Ryu Varaždin, a nakon prijema gosti su obišli i Centar za posjetitelje u Županijskoj palači u Varaždinu.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Na igralištu NK Mladost Šemovec postavljen sustav za navodnjavanje vrijedan 16 tisuća eura

    Na području Općine Trnovec Bartolovečki mnogo je projekata, a jedan od njih je uređenje igrališta NK Mladost Šemovec, gdje je završena investicija postavljanja sustava za navodnjavanje. Prilikom nedavnog obilaska, načelnica Verica Vitković naglasila je kako je posebno zadovoljna što je realiziran projekt postavljanja sustava za navodnjavanje koji znači bolje uvjete za održavanje nogometnih utakmica, ali i bolje uvjete treniranja svih dobnih selekcija. Naime, u samom mjestu Šemovec, kao i u […]

    today30/10/2024 238

    0%